Aydin Elektrik

Ara

İçeriğe git

Balitech

Markalar
1987 yılında perakendeci olarak faaliyet gösteren firma sektöründeki faaliyetlerine 2003 yılında Çin ile imzaladığı teknik lisans ve distribütörlük anlaşmaları ile başlamıştır.
2003 yılında başladığı üretim faaliyetleri ile Mersin de ki tesislerinde
Kamera ve Alarm sistemleri üretimini sürdüren BALİTECH A.Ş, Türkiye pazarına yönelik olarak üretimini gerçekleştirmektedir.

Balitech üretimi Kameralar bugün Tüm Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede tercih edilmektedir. Özgün tasarımlarıyla, kendi geliştirdiği yeni modelleri ile son yıllarda Avrupa pazarına yönelik değişik tipte esnek üretim anlayışı doğrultusunda kamera üreterek ihracat yapan Balitech, dış pazarlara yönelik planlı çalışmalarını arttırarak devam ettirmektedir.

Balitech yıllık kamera üretiminin %5'ini ihraç etmektedir.

Balitech Mersin üretim tesisleri yılda 250.000 adet kamera üretim kapasitesine sahiptir.
Balitech, Çin ile arasında olan distribütörlük anlaşması çerçevesinde, güvenlik kameraları için satış, servis ve yedek parça operasyonlarını yurt çapındaki bizimgibi 2000 yetkili satıcısı ile yürütmektedir.

Balitech, distribütörü olarak 21 senedir
güvenlik kameraları sektörüne ve yine Balitech ayrıca, alarm cihazları ile sektörüne hizmet vermektedir.

Balitech üretim ve satış faaliyetlerini ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde sürdürmektedir. Bununla birlikte Marka Tescil Belgesi, HYB (Hizmet Yeterlilik Belgesi), Dowse Sertifikası, Wawe-P Sertifikası,
güvenlik kameraları sektöründe TSE (Türk Standartları Enstitüsü)'nden alan ilk firma olmaya hak kazanmıştır.

BALİTECH, kendi geliştirdiği
güvenlik kameraları ile Avrupa pazarında bağımsız bir Türk güvenlik firması olarak segmentinde %5 pazar payını hedeflemektedir. Yurt içinde de Balitech markası ile Güvenlik kameraları, alanında başarılı distribütörlük faaliyetlerini büyüterek sürdürmektedir.

Bu degerli markanın bütün ürün ve çözümlerini sizlere sunmaktan onur duyarız.

Ana Sayfa | Ürünler | Uygulamalar | e-Magaza | Download | Markalar | İletişim | Site Haritası


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön